Apie YTĖVAI

Y Tėvai siekia padaryti ugdymą lengvą, aiškų ir pritaikomą, stiprinant tėvų kompetencijas ugdyme ir auklėjime tam, kad neefektyvūs ugdymo būdai keistųsi šiuolaikiškais metodais.

Išklausę mokymus:

 • Sužinosite kaip žingsnis po žingsnio suvaldyti netinkamą elgesį.
 • Išmoksite suvaldyti tiek savo, tiek vaiko sprogstančias emocijas.
 • Įdiegsite sistemą, kurį padės taisykles ir ribas nubrėžti ir išlaikyti.
 • Išspręsite konfliktinius vaikų tarpusavio santykius
 • Paruošite vaikus įvairiems gyvenimo pokyčiams: darželio lankymo pradžiai ar kūdikio gimimui.
 • Susipažinsite su etišku tėvų ir vaikų elgesiu.

Atlikus klientų, naudojusių mūsų sukurtas korteles, apklausą paaiškėjo, kad net 97 proc. vaikų įgijo jiems visiškai naujų įgūdžių. Ir absoliučiai visi klientai balsavo, kad kortelės padėjo jų vaikams tapti savarankiškesniems! O kuo vaikas savarankiškesnis, tuo mažiau tampa priklausomas nuo suaugusio, tuo geriau pradeda suvokti save ir savo galimybes bei labiau pasitiki savimi.

Panaudoję edukacines korteles:

 • reguliariai nusiprausti ir išsivalyti dantis pradėjo 60 proc. vaikų;
 • žaislus nuolat susitvarkyti ėmė 52 proc.;
 • įprotis pasikloti lovą susiformavo 48 proc. vaikų.

Ir ne tik tai!

 • 66 proc. tėvų pažymėjo, kad rečiau įvyksta konfliktų su vaiku;
 • 52 proc. tėvų kortelės paskatino nedaryti visko už vaiką;
 • 40 proc. tėvų akcentavo, kad namuose jaučiama mažiau chaoso.

YTĖVAI socialinė veikla

Y Tėvai jau įteikė 30 rinkinių Rimanto Kaukėno paramos fonui, Maltiečių vaikų dienos centrams ir socialinių įgūdžių stokojančioms šeimoms. Klientams siūlome įsigyjant rinkinį sau, padovanoti rinkinį ir pasirinktam paramos fondui. Šiuo metu kuriamos pamokos apie saugų elgesį pasieks ir nepasiturinčias šeimas.
Mokslininkų prognozės naujajai Alfa ir būsimai Gama kartoms iš dalies liūdnos – neišvengiamas laiko leidimas prie ekranų turės svarių pasekmių – vaikams vis labiau trūks kasdienių įpročių. Tačiau mes tikime, kad Y Tėvų edukacinis turinys ir priemonės padės įveikti šiuos iššūkius! O ar jūs tikite?

Esu Vaida,

šeimų edukatorė

Mano profesinis kelias vaikų ugdyme prasidėjo netikėtai. Baigus mokyklą turėjau aiškų planą – tapti profesionalia šokėja. Deja, bet prieš pat stojamuosius mane, einančią pėsčiųjų perėja, partrenkė automobilis ir vos per vieną savaitę teko susidėlioti naują gyvenimo planą. Šokių nesinorėjo paleisti, todėl nusprendžiau tapti šokių mokytoja.

 

Baigiau pedagogikos studijas ir įsidarbinau darželyje. Darbas su vaikais buvo kupinas nuolatinio stebėjimosi kiek mes, suaugusieji, galime formuoti vaikus. Vėlesniais metais dirbau mokyklos direktorės pavaduotoja ir būtent šis darbas ir nuolatinis bendravimas su tėvais leido galutinai suprasti, kad darbas ne su vaikais, bet su pačiais tėvais man kelia didžiausią malonumą. Didžiausią įspūdį paliko tėvų daroma įtaka vaikiams, juk viską atsinešame iš šeimos.

 

Mano kelionė į socialinį verslą „Y tėvai“ vedė ne tik daugybė išbandymų ir gausybė patirčių su vaikais ir tėvais, bet ir asmeninė patirtis. Savo gyvenimo kelyje sukūriau jungtinę santuoką, į kurią atkeliavo mano dukra ir du vyro sūnūs. Tai buvo esminis momentas, kuomet nusprendžiau sukurti išskirtinius produktus, skirtus vaikų auginimui bei ugdymui, remiantis metodais, pasiteisinusiais mūsų šeimoje bei darbo praktikoje.

10+

Daugiau nei 10 metų pedagoginės patirties

9

9 autorinės mokymų programos

10+

Daugiau nei 10 viešų pranešimų apie vaikų ugdymą

10

10 edukacinių žaidimų

600+

daugiau nei 600 konsultacijų tėvams

Komentarai ir publikacijos Lietuvos žiniasklaidoje

Dirbkime kartu!

Turite naujų idėjų, pastebėjimų arba ruošiatės įgyvendinti projektus? Esame atviri pasiūlymams bendradarbiauti, kurti, todėl kviečiame susisiekti ir papasakoti apie save!

info@ytevai.lt +370 678 23586