Mokymai tėvams

Augant vaikui kartu auga jo emocijos ir jausmai. Ateina laikas, kai jie išbando namų taisyklių ribas, pratinasi prie besikeičiančios aplinkos ar mokosi į šeimą priimti naujus narius – brolius ir seses. Mažai širdelei šiame pasaulyje tenka daugybė išbandymų, tad tėvų pareiga yra padėti vaikams suprasti, kokios emocijos kyla, pasirūpinti teisingu ribų brėžimu bei paruošti mažuosius įvairiems pokyčiams, ar tai būtų daželio aplinka, ar į pasaulį atkeliaujantis kūdikis. „Y tėvai“ paruošė net 8 autorinius mokymus, kurie padės tėvams išlaikyti teisingą ir sąmoningą kursą vaikų ugdymo kelyje. Aiškūs, išsamūs ir lengvai kasdieniniame gyvenime adaptuojami „Y tėvai“ mokymų principai – tai tikra pagalba tėvams, kurie siekia suprasti savo vaikus, suteikti jiems žinių apie save ir aplinkos pokyčius. Meilė, darna ir vidinė ramybė – tai geriausia dovana, kurią tėvai gali padovanoti sau ir savo vaikams.

Lavinamosios kortelės

Augdamas vaikas susiduria su daugybe naujovių – neatpažintomis emocijomis, netikėtais jausmais bei naujomis pareigomis šeimoje, todėl svarbu, kad tėvai pasirūpintų šia vaiko adaptacija besikeičiančiame pasaulyje. „Y tėvai“ siekia prisidėti prie sklandesnio ir džiugesnio vaikų ugdymo šių mokomųjų kortelių pagalba. Sukūrėme „Įpročių ir pareigų korteles“ bei „Emocijų pažinimo ir valdymo korteles“, kurios padeda gilinti vaikų supratimą apie jausmus, pareigas namuose bei stiprina meilės ryšį tarp tėvų ir vaikų. Lavinamosios kortelės – tai žaismingas ir patogus įrankis, kuris padės vaikus supažindinti su kylančiomis emocijomis ir padės atskirti bei įvardinti viduje atsirandančius jausmus. „Y tėvai“ mokomosios kortelės vaikams suteikia galimybę megzti darnų ryšį su tėvais, lavinti kasdienius įgūdžius smagia žaidimo forma ir geriau pažinti save, o tai augina vaiko savistabą ir savivertę.

Dovanų kuponai

Kad ir kaip stipriai mylime savo vaikus, ne visuomet gebame išspręsti netinkamo elgesio situacijas. Pasitaiko momentų, kai vaiko emocijos tampa nekontroliuojamos, o norai – viršijantys mūsų nustatytas ribas. Y Tėvai mokymai nėra gero elgesio taisyklės vaikams, bet struktūruota metodika, kuri padeda tėvams mokyti vaikus tinkamai reikšti emocijas bei nubrėžti ribas taip, kad skatintų vaikų sąmoningumą. Dovanokime dovanas, kurios ugdo!

Prisijunk prie bendruomėnės

ir dalinkimės patarimais!

ytevai_vaida ytevai