Bendriniai klausimai

  • Papasakokite vaikui apie naują žaidimą.
  • Supažindinkite jį su kortelėmis.
  • Aptarkite kartu kiekvieną kortelę.
  • Nuspręskite, kurios kortelės reikalingos ir pritaikomos pagal vaiko amžių ir Jūsų šeimos poreikius.
  • Išsirinkite kortelių vietą namuose.

Mūsų kuriamos ugdomosios priemonės rekomenduojamos vaikams nuo 2 metų, tačiau praktika rodo, kad dažnai veiklos išbandomos ir su mažesniais.

Kortelės pagamintos iš storo popieriaus, kuris padengtas švelniu matiniu plastiku. Kortelės lengvai valomos drėgna šluoste. Rinkomės šį gaminimo būdą, kad kortelių vaikas taip greit nesulankstytų, nesuplėšytų ir jos tarnautų ne vienerius metus.

Apie mokymus

Mokymai skirti 1-14 metų vaikams, bet galima pritaikyti ir jaunesniems, ir vyresniems.

Po mokymų įsigijimo, gausite laišką su prisijungimo informacija. Jums reikia susikurti savo paskyrą mūsų svetainėje ir ten rasite savo įsigytus mokymus. Jei kas nors nepavyksta, visuomet galite parašyti mums info@ytevai.lt.

Mokymai galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

Taip (taikomas mokestis). Susisiekite el. paštu info@ytevai.lt

Taip, peržiūrėti mokomąją medžiagą galite tik mūsų sistemoje.

Taip, mokymus sustabdyti ir pratęsti jų žiūrėjimą galėsite bet kada ir kiek norite kartų.


Y Tėvai tikslas – didinti tėvų žinias apie vaikų auklėjimą ir ugdymą padaryti lengvą, aiškų ir pritaikomą. Mokymuose sudėta tik pagrindinė ir struktūrizuota informacija. Taip pat rasite prisegtas atmintines, namų darbus, grafikus ir kt. tam, kad mokymų medžiagą įsisąmoninti būtų lengviau ir paprasčiau.


Pristatymas ir grąžinimas

Taip, siunčiame į visas užsienio šalis (taikomas pristatymo mokestis).

Jeigu per numatytą pristatymo laiką nesulaukiate siuntos, susisiekite su mumis el. paštu info@ytevai.lt arba užpildykite formą, nurodydami užsakymo numerį.

Šiuo metu galimybės įsigyti prekių fizinėje parduotuvėje nėra, tačiau artimu metu paskelbsime partnerius, pas kuriuos korteles galėsite įsigyti fizinėse vietose.